Červen 2007

Sabine nějaký fotečky ....

30. června 2007 v 20:07 | Majky |  fotogalerie
V seriálu Pobřežní stráž:
petzl
© Rupprecht

Dr. Sebastian Weber und seine Frau Marianne wollen die Stadt verlassen

Karin + Michael

30. června 2007 v 16:32 | Majky |  Rozvrhy hodin ○
Na přání medvěda, lulu a Lilie:

Rainer v Mc 117

30. června 2007 v 10:51 | Majky |  fotogalerieKarin → Thomas → Biggi

29. června 2007 v 21:02 | Majky |  Rozvrhy hodin ○
Na přání Kaji:

Gabi → Ralf → Gonzo 2

29. června 2007 v 15:01 | Majky |  Rozvrhy hodin ○
Na přání Mišel:

Gabi + Ralf + Gonzo

27. června 2007 v 20:13 | Majky |  Rozvrhy hodin ○
Tak tady je:

Jakej chcete rozvrh ....

27. června 2007 v 15:25 | Majky |  Rozvrhy hodin ○
Ahojky ....
Napište mi do komentářů jakej chcete rozvrh ;o)
1. Koho tam chcete ... nejvíc tak tři lidi ... samozdřejmě z Mc. ( Může to bejt i Gonzo :D )
2. Do jaký barvy ho chcete.
Rozvrh bude podle 1. návrhu !

Gina → Mark

27. června 2007 v 15:19 | Majky |  Rozvrhy hodin ○

Gabi a Ralf

26. června 2007 v 17:13 | Majky |  Rozvrhy hodin ○

Biggi

26. června 2007 v 17:11 | Majky |  Rozvrhy hodin ○


One more try

20. června 2007 v 16:54 | Majky |  Mp3
Tady je kousek písničky... kterou si můžete stahnout levym tlačítkem a uložit jako ;o)

Znělka

19. června 2007 v 14:30 | Majky |  Mp3

Biggi a prcek

19. června 2007 v 14:26 | Majky |  fotogalerie


Florián Lenz

18. června 2007 v 13:50 | Majky |  Dabing
Jo Weil - Florián Lenz - Libor Bouček
Jo Weil - One more try

Hlavní postavy

11. června 2007 v 14:41 | Majky |  Hlavní postavy
Doktor Michael Lüdwitz
( Rainer Grenkowitz )
Jaromír Meduna
Rodilý Berlíňan, narozen 24.listopadu 1955, měl být původně obchodníkem, ale záhy pochopil, že to pro něho není a vystudoval herectví. Působil v různých divadlech, průlom ve filmu se mu zadařl v roce 1986. Hrál mimo jiné v
SOKO 5113 a řadě dalších televizních seriálů.
Michael své zaměstnání nade vše miluje, šikovnost a schopnost bleskově se rozhodovat z něj dělají špičkového lékaře. V práci je nepřekonatelný, horší je to však s jeho soukromím. Pro manželku Margaretu a syna Dirka mu téměř nezbývá čas, a navíc chodí domů pořádně unavený, což k rodinné harmonii moc nepřispívá. Sice doma slíbí, že vezme teplé místečko na soukromé klinice, slib však nedodrží a jeho manželství se rozpadne. Nakonec skončí ve společné domácnosti s Dirkem, pilotem Thomasem, jeho dětmi a švédskou hospodyní.
Pilot Thomas Wächter
( Manfred Stücklschwaiger )
Vladimír Čech
Manfred se narodil 21.ledna 1965.
Vystudoval muzikál a herectví v Hamburku. Hrál v divadlech v Hannoveru, Ingolstadtu a Saarbückenu. Proslavila ho filmová komedie Workoholic, v níž si zahrál s Tobiassem Morettim, a řada rolí v seriálech, např. v Místo činu.
Thomas, bývalý vojenský pilot zná vrtulník jako své boty, má nervy ze železa a bravurně zvládá každý letecký manévr. Jako pilot se nelekne žádné akce. V soukromí však většinou pánem situace nebývá. A tak není divu, že se jeho bývalá žena snaží udržet od něj děti co nejdál. Časem se však jejich vztah sklidní a Thomas se začne o Věru ucházet. Její nečekanou smrtí však osud rozdá úplně nové karty.
Zdravotník Peter Berger
( Serge Falck )
Michal Jagelka
Serge se narodil 19.dubna 1966 v Antwerpách. Herectví se učil v Innbrucku, poté působil mimo jiné v Salzburku, Vídni a Mnichově. Svoji kariéru začínal v jednom z dílů seriálu Místo činu. Od té doby je žádaným hercem. Za film Autsch ( Ouvej ) získal v roce 1996 prestižní cenu Romy. Peter je v týmu nováčkem a prací u záchranné služby si vydělává na studia. Chce se tototiž stejně jako jeho přítelkyně Barbara stát lékařem. Hned zpočátku jim však oběma skomplikuje život Barbařino těhotenství. Studium při práci ho však neůměrně zatěžuje, a tak poliká stále víc tablet, je labilní, agresivní a často se úplně přestane ovládat. Nakonec se stane na lécích zcela závislý a musí na léčení.
Doktorka Gabriela Kollmann
( Anja Freese )
Ilona Svobodová
Anja se narodila 22.1.1965. Vystudovala fotodesing a v tomto oboru i původně pracovala. Je zdatná sportovkyně a aktivně se věnuje tenisu, plachtění a horolezectví. V roce 1989 se poprvé objevila na obrazovce v seriálech Berlín Break a Hagedornd Tochter a současně začala studovat herectví. Od roku 1995 spolupracuje s produkcí televize RTL. Lékařka týmu B žije s matkou, která pro ni neustále shání bohatého ženicha. Gabriela se však sblíží s kolegou Ralfem Stallerem. Aby se vyhnula drbům, snaží se svůj vztah utajit. Neustálá hra na schovávanou jí však neuvěřitelně komplikuje soukromý život. Její matka ještě navíc přijde na burze o veškerý majetek a pokusí se o sebevraždu. Nakonec se přestěhují do jiného bytu. Ve druhém dílu třetí řady bohužel umírá na velké popáleniny a zničené plíce.
Pilotka Biggi Schwerin
( Sabine Petzl )
Zuzana Skalická
Sabine se narodila 9.8.1965 ve Vídni. Vyrůstala v metropoli na Dunaji a v Hamburku. Vedle práce moderátorky ORF se začala věnovat i herectví. První roli v televizi dostala v roce 1994, od té doby účinkovala v řadě produkcí. U nás jsme ji mohli vidět v seriálu Komisař Rex. Má malého syna jménem Sascha.
Atraktivní pilotka Biggi je své práci oddána tělem i duší, a přesto že nevykonává právě ženské povolání, kolegové oceňují její profesionalitu a považují ji za rovnocennou partnerku. Jenom s velitelem zásahu Frankem Ebelsiedrem, který po ní neustále pokukuje, to mívá někdy těžké.
Zdravotník Ralf Staller
( Wolfgang Krewe )
Libor Hruška
Wolfgang se narodil 20.10.1966, vystudoval hereckou školu v Mnichově. V roce 1992 se poprvé objevil v romantickém seriálu Marienhof. Od té doby patří k německým seriálovým hvězdám. U nás jsme ho mohli vidět například v seriálu Stefanie nebo Komisař Rex. Se svou láskou Gabrielou létá ve stejném týmu a stále odmítá pochopit, proč doktorka drží jejich vztah v tajnosti. Ale na takové úvahy mu stejně vinou každodenního pracovní stresu nezbývá moc času. Jako pro ostatní je pro Ralfa práce na prvním místě. Má velké štěstí že tuto vášeň sdílí i jeho přítelkyně. Ralf by se chtěl ženit, jenomže Gabriela je jiného názoru. Po Gabrielině smrti je na tom Ralf dost špatně.
Gonzo
( zlatý retriever )
Co by byl záchranný tým bez polehlivého psího pomocníka. Pětiletý lavnový pes nepotřeboval před natáčením žádnou velkou přípravu. Je totiž ve svém oboru profesionál. Jeho pán Thomas Hlous provozuje školu záchranných psů a jeho specializací je výcvik na mezinárodní zásahy v postižených zemětřesením.Urs Remond
Mark Harland
Urs se narodil 12. října 1964 v Neukirchen-Vluynu. Měří 181 cm. Krom Medicopteru 117 se Urs objevil třeba v seriálech Klaun, Wolfův revír nebo Berlín, Berlín.
Tom Mikula
Enrico Contini
Narodil se 19. února 1969, měří 178 cm. Tento herec původem z Freitalu hovoří celkem třemi jazyky - německy, anglicky a rusky. Vidět jsme ho mohli třeba také ve Wolfově revíru, Kobře 11 nebo Stefanie.
Mechanik Max
( Hanno Pöschl )
Narodil se 2. Července 1949 ve Vídni. Měří 178 cm. Max je špičkou ve svém oboru, pracuje na letišti a jen díky němu jsou všechny Eurocoptery BK 117 neustále v perfektním stavu. A navíc se ještě dokáže postarat o dobrou náladu.
Hans Heller
Jens Köstner
Narodil se 14. září 1957 v Soestu. Měří 180 cm. Pilot Jens vystřídá v pátém díle třetí série v týmu A Thomase Wächtera.
Julia Cencig
Gina Aigner
Narodila se 18. září 1972 v Salzburgu. Měří 162 cm. Tato herečka, mezi jejíž záliby patří jóga, tanec a meditace, hovoří německy, anglicky a italsky.
Lékařka Karin Thaler
( Roswitha Meyer )
René Slováčková
Roswitha se narodila ve Vídni 10.5.1365. Hned po maturitě začala v baletu, pak vystudovala herectví. Působila mimo jiné v souboru Gruppe 80, ve Vídeňském Volkstheatru i ve Wiener Ensemble. První film natočila v roce 1984, televizní zkušenosti nasbírala v seriálu Místo činu. Její doktorka Karin Thalerová je lékařka týmu B, takže při každém zásahu pracuje s Biggi. Do Medicopteru 117 přišla ve třetí řadě, po smrti doktorky Gabriely Kollmann a hned si užila adrenalinový výlet na minové pole.
Jo Weil
Zdravotník Florian Lenz
Datum narození : 29.8. 1977
Místo narození : Frankfurt
Výška : 184 cm
Florian - Objevil se v Medicopteru po odchodu Enrica někdy na začátku 6 série. Létá v týmu s Ginou Aignerovou a Karin Thalerovou. je ze všech nejmladší a nastoupil tam jako poslední.Šéfovy základny Heplerovy dal přezdívku Heplík.
Jo - Po civilní službě začal chodit v Kolíně do herecké školy a zároveň od března 2000 stál před kamerou v serialu ARD "zakázaná láska". Mluví německy, anglicky a francouzky. Jeho hobby jsou tenis, inline brusle, surfování a šerm. Roku 2002 se rozloučil s telenovelou aby mohl hrát v Medicopteru 117 kvůli němu také jezdí pořád sem a tam mezi Rakouskem a Kolínem.
Gilbert von Sohlern
Šéf základny Gunar E. Höppler
Datum narození : 19.10. 1957
Výška : 184 cm
Gunar - Asi někdy koncem 5. série nastoupil na základnu jako nový šéf. Má přezdívku Heplík kterou vymyslel Florian.
Gilbert - Ovládá anglištinu a němčinu. Studium : privátní škola u Axela Wostry.
Edita Malovcic
Stella Contini (Berger)
Místo narození : Vídeň
Stella - Je to Enricovo sestra a Peterovo manželka. S Peterem má dítě - syna Olivera. Jejich vztah se však rozpadl když Stella viděla jak se Peter líbá s Ivone. A odstěhovala se i s Oliverem za matkou do Itálie.
Edita - Studium absolvovala v hudební škole a potom následovalo privátní studium. Při její práci herečky je Edita i zpěvačka a hudební skladatelka Hromosomic music produktion. V roce 1999 hrála po boku Niny Prollové. Několikanásobně vyznamenána cenou k filmu Severní kraj od Barbary Albertové.
.

Jak stahovat youtube videa

8. června 2007 v 20:50 | Majky |  Návody
Tak jestli si chcete stahnout nějaký to videíko ... budete k tomu potřebovat:
1. YouTUBE Movie Downloader ten je ke stažení TADY
2. FLV Player & Downloader STAHNOUT ve kterym si to můžete zpustit
Otevřete si YouTUBE Movie Downloader a do druhý řádky překopírujete URL videa. A dáte uložit ;o)
Kdyby vám bylo něco nejasný tak písněte do komentářů =o)