Listopad 2006

Video m

25. listopadu 2006 v 12:21 | m |  Videa

Foto 3

24. listopadu 2006 v 21:23 | M |  fotogalerie
'/°o0 Les jeux °o0

(*)Mort de Thomas(*)
(*)Mort de Thomas(*)
----->Concert explosif<-----
+*+Marc+*+
X*XKarinX*X

X*XKarinX*X
X*XKarinX*X
(*)Mer de flammes(*)
(*)Mer de flammes(*)
(*)Mer de flammes(*)

(*)Mer de flammes(*)
++**++FiNiT++**++
°o0Pilote automatique°o0
°o0Pilote automatique°o0
°o0Pilote automatique°o0
(*)Mer de flamme(*)
(*)Mer de flamme(*)
---->le tout pour le tout<----
---->le tout pour le tout<----
---->le tout pour le tout<----
---->le tout pour le tout<----
°o0Pilote automatique°o0
-*-Le roi du micado-*-
-*-Le roi du micado-*-
-*-Le roi du micado-*-
Julius Jellinek - Dirk Ludvitz
-*-Le roi du micado-*----->Le tout pour le tout<----+*+Marc+*++*+Mark+*+(*)Voiture de Karin(*)-*-Le roi du micado-*-
++++++++++++++++++++++++++++++
°o0L'équipe de la saison6°o0-*-C'était pas le jOur-*-(*)Chutes en cascade(*)+*+Concert explosif+*++*+Concert explosif+*+X*XFlorianX*X°o0Karin et Mickaël°o0.-*-*-*Thomas-*-*-*°OoO°L'arrivée de Jenz°OoO°
+*+Jens et sa fille+*+
+*+*+L'enterment de Thomas et Mickaël+*+*++*+*+L'enterment+*+*++*+*+L'enterment+*+*++*+*+L'enterment+*+*+
.-._.--._.->Rainer Grenkowitz.-._.--._.->Michael Lüdwi...
:-:-:-:Gilbert Von Sohlen:-:-:-:-Gunner E.:-:-:-:- dans la serie
*_*Saison6*_*
'+'+'+'+'+'+
Sandra Schadt - Anna Kostner
Victoria Fischer - Crissi Schulz

Edita Malovcic - Stella Berger3. řada

23. listopadu 2006 v 16:26 | M |  Epizody
BLOUDĚNÍ V OBLACÍCH
Ve vzduchu kousek od Mnichova se vznáší balón s otcem a dcerou. Po chvíli se chytí otec za hruď, a s bolestmi se pokusí s balónem přistát, jenomže když při pokusu o přistání vypadne a balón s jeho dcerou opět vzlétne. A to je chvíle pro Medicopter 117, který letí otci dívky na pomoc. Teprve v nemocnici se dozvídají, že jejich pomoc ještě potřebuje jeho dcera, která je ve vzduchu a nemůže přistát, protože plynová láhev visí hluboko pod košem. Záchranář Ralf se podle rad otce pokusí zachránit jeho dcera, ale bohužel se to nepovede. V tom ale Biggi zavolá Thomase, který má nějaké zkušenosti se skokem s padákem a dívku na poslední chvíli zachrání a dopraví do nemocnice za otcem.
SMRTONOSNÁ PAST
Ve staré chemičce si parta malých kluků hraje se vzduchovkami na policii a gangstery, po chvíli jeden z nich vytáhne revolver, který ukradl svému otci a nechtěně prostřelí sud s chemikálií. Nikdo z kluků si toho ale nevšimne a hrají si dál, a to tak, že jednoho z kluků zavřou v budově s unikajícím plynem a on se dostáváním odsud zraní. Po chvíli si ostatní všímají, že se kolem těla zraněného chlapce tvoří dým, a tak zavolají o pomoc. Medicopter 117 přilétává ke staré chemičce a do budovy se spouští doktorka Gabriella, která ošetří chlapce a nechá ho vytáhnout, jenomže, když se chce sama vytáhnout budova bouchne a ona vybíhá v plamech ven. Biggi a Ralf se jí pokoušejí uhasit, ale bohužel pozdě. Gabriela má popáleno 60% svého těla a ještě k tomu chemikálií zničené plíce. Po pár chvílích umírá v nemocnici, její přítel Ralf je na tom hodně zle.
MEZI ŽIVOTEM A SMRTÍ
Na jednom z mostů nad krásným údolím se koná svatba, ženich i nevěsta mají rádi bagijumping, a tak místo ano skočí na laně z mostu, jenomže při skoku lano prořízne nevěstě krční tepnu a ona začíná silně krvácet, svatební hosté se ji pokoušejí nějak vytáhnut, ale bohužel to nejde. Nevěstu i Ženicha nakonec vytáhne Peter a obřad je dokončen v helikoptéře Medicopter 117. Jenomže ten den se zrovna koná Gabrielin pohřeb a Ralf je z toho úplně zničený a doma se opíjí, naštěstí ho Peter vysvobodí od láhve a s pomocí jednoho svého lektvaru ho dokonce zbaví opilosti, jenomže pohřeb a sídlo Medicopteru dokáží své a Ralf chce dát výpověď, naštěstí ho ostatní omlouvají a on tam pracuje dál. To ale není všechno, Medicopter musí opět vylétat, protože na náměstí jednoho městečka spáchala těchotná řidička autonehodu a dítě chce ven. Roli gynekologa na sebe vezme Michael a císařským řezem dítě zachrání. Narodí se holčička, která se jmenuje Gabriela.
KŘEST OHNĚM
Členové jedné sekty se pokusí ukrást z vojenského skladu miny, bohužel se jim to povede, ale pro jednoho z nich byla špatná chvilka, protože ho vojenská stráž postřelila. Pro něho si přilétá Medicoter 117. Jedna dívka, která byla u krádeže je postřelením svého přítele strašně rozzlobená a vyčte to i autorovi. Celá sekta má v plánu se při zatmění slunce zabít výbuchem bomby, již zmíněná dívka už nechce zemřít, a tak utíká, jenomže ty ukradené miny jsou už zakopané, a ona na jednu z nich šlápne. Mina ji odhodí o pár metrů dál a utrhne ji to lýtko. To je opět akce pro Medicopter 117, tentokrát s posádkou přilétá i nová Lékařka Karin, jenomže organizátor hromadné sebevraždy je šílenec a Karin zajme výměnou za tu zraněnou dívku. Nakonec stejně ale všechno dopadne, Karin i ostatní se zachrání, akorát organizátor spáchá sebevraždu zastřelením.
CESTA DO PEKEL
Do palírny odpadů se vloupají tři demonstranti, protože se v té budově spaluje nebezpečný odpad. Když to zjistí ochranka, snaží se je zastavit, ale jeden z demonstrantů padá do jednoho z kontejnerů a ochranka volá Medicopter 117. Když zraněného demonstranta odvezou do nemocnice, druzí dva se chystají akci zopakovat a pomstít svého kamaráda, a tak se do palírny odpadů opět vrací, nejdříve spoutají vrátného a pak se chystají rozvěsit na jedné ze střech velký transparent, ale bohužel se jim to nepodaří, protože jeden z nich padá střešním oknem na pás. Silou nárazu se pás spustí do pohybu a demonstrant, který je v bezvědomí jede pomaly, ale jistě do tlamy pece. Všichni se pokouší pás zastavit, ale to nejde, protože číslo kódu zná jen šéf palírny, a ten je někde pryč. Demonstrant se ale naštěstí zachytí za okraj pásu a dál se nepohybuje. Zbylá demonstrantka volá záchranku a přilétá Medicopter 117, Michael se spouští na laně dolů, ale přes obtížný terén se pouští a končí v bezvědomí na jezdícím páse. Po chvilce se Michaela i demonstranta podaří zachránit a Michael chce podat výpověď
ÚNOS
Školní třída jede po silnici autobusem na výlet, nikdo z nich ale neví, že za nimi jede vůz, jehož řidič má spadeno na jednu holčičku. Po chvilce se mu podaří dostat autobus se silnici a holčičku unese. Po chvilce policie zjistí, že se jedná o bývalého zaměstnance matky děvčátka. Únosce po ní vyžaduje, aby mu vyžádané prachy doručily pomocí Medicopteru 117. První akce se bohužel nezdaří, protože policie všechno zvorá. Při druhé akci je už únosce dopaden, ale ještě nikdo nemá vyhráno, protože únosce využije chvilku nepozornosti a Michaela postřelí. Únosce končí za mřížemi a Michael na pojízdném křesle.
SYSTÉMOVÁ CHYBA
V továrně na výrobu dusíku se poškodí jedna z nádob na dusík, který začne unikat. Když to zjistí na centrále, vyšlou tam svého technika, ten je ale silou unikajícího dusíku poraněn. Když na místo dorazí posádka Medicopteru 117 najdou technika úplně zmrzlého, bohužel se zatím poškodí i ostatní nádoby a unikající dusík znehybní i zbytek týmu techniků, které se ale podaří zachránit. Nakonec všechno dobře dopadne.
JAKO ŠTVANÁ ZVĚŘ
Jeden z policistů zvláštního oddělení odlétá z letiště spolu s prostitutkou Jenny. On získal harddisk s informacemi, které kompromitují jeho šéfa a kolegy a ti ho chtějí zabít, nejdříve mu prostřelí nádrž u letadla on i s Jenny havaruje, když přiletí Medicopter 117 Karin se postará o zraněného a Ralf zůstává na místě s Jenny, do které se zamiluje. Když to Biggi přes rádio oznámí policii, dozvědí se to i jeho zkorumpovaní kolegové, dorazí do nemocnice a zabijí ho. Pak se vydají najít Jenny s harddiskem. To se jim sice podaří, ale díky Ralfovi, jim uniknou, i když později Jenny chytnou, ale jelikož má Ralf harddisk, je to bod pro něj a on odlétá s policejní helikoptérou, nakonec se zkorumpovaní policisté vzdají a Ralf začne chodit a Jenny.
.
POJÍZDNÁ BOMBA
Z lékařské ordinace psychiatrické léčebny unikne psychopat, který zapaluje dětské domovy. V Michaelově domě si dcery Thomase hrají na dámy a zapálí si cigaretu, díky které začne hořet koberec, když začnou křičet vyleze Michael do patra a vyrazí dveře, díky tomuto začne opět chodit. Unikající psychopat zatím ukradne cisternu s benzínem a míří si to k jednomu dětskému domovu, naštěstí mu jeho plán překazí Medicopter 117, když vrtulník přistane zase u centrály a Karin vystoupí, oněmí úžasem, protože uvidí, jak k ní jde Michael.
BEZ PŮDY POD NOHAMA
Dva patnáctiletí hajzlové začnou dráždit mentálně postiženého muže, který nakonec vyhledá jednu malou holčičku, která je na něj strašně hodná a začnou si hrát na honěnou, jenomže ona uklouzne a spadne z prudké stráně a odletí helikoptérou Medicopteru 117. Rodiče malé dívenky si myslí, že za všechno může ten postižený muž a jejich syn ho skope. On pak ze strachu vleze do lanovky na mléko a oni ho začnou mučit cukavou jízdou, když se dostane nad rokli, tak bouchnou pojistky a lanovka se stává nepojízdnou. Postižený zůstane v lanovce přes dvanáct hodin, protože rodiče té zraněné dívenky zavolají pomoc až druhý den. Když postiženého zachrání, tak se rodiče dívenky dozví pravdu.
Horror
B-tým Medicopteru musí převézt nebezpečného vraha žen z vězení do nemocnice.Během letu se zamiluje do Dr. Karin Thalerové. Krátce po té prchá z nemocnice a unáší Dr. Thalerovou do tichého hotelu. Protože policie jěště nemá žádnou stopu ani žádné upozornění kde se nebezpečný psychopat ukrývá, vydá se Dr. Lüdwitz a zbytek druhého týmu na pátrání. Zapadlý hotel vypátrají a začíná jít o sekundy... Lanová dráha Během hry s duševně nemocným Holgerem se malá dívenka jménem Anita náhodou zraní. Vesničané pořádají na chlapce štvanici, jelikož si mysli že vše způsobil on. Chlapec utíká a nakonec je zahnán na lanovou dráhu kde musel strávit noc. Teprve poté zavolali lidé Medicopter 117. Ovšem záchrana neni snadná... Correrova msta
Kaminsky, bývalý korunní svěděk v procesu proti mocným mafiánům si v rámci ochrany svědků přeje odstěhovat se do Austrálie.Již před výrokem vyvázl Kaminsky jen díky odvážné a rychlé pomoci Medicopteru(A-tým). Všechno vymyslel Paolo Correr, který byl i s vrtulníkem svržený. Byl to však osudový omyl: Correr žije a zapřísáhl se že pomstí jak Kaminského tak celou posádku Medicopteru. Jeho den nadešel: Krátce před tím než Kaminský chce opustit Německo stane se obětí bomby v autě...jak si přeje náhoda na místo letí A-tým,pomoc ale tentokrát letí pozdě a Kaminsky krátce před svou smrtí vypráví že Correr žije a že jsi je jistý jejich smrtí.Ani Dr.Lüdwitz ani vyšetřující komisař Rossen na poslední slova umírajícího nedávají příliš velký význam. Chyba: jelikož Correr už plánuje další kroky pomsty. Medicopter 117 má předstíraný výjezd při němž je Dr.Lüdwitz úderem zraněn. Pomalu je týmu jasné že na Kaminského slovech je trocha pravdy. Jednu noc se Michael,Petr a Thomasovi holky sbalí a jedou společně s Thomasem do hor za starým přítelem. Hubert je přivítá a je připraven jim pomoci. Ovšem nikdo netuší že jsou sledování. Když všichni spí,Correrovi lidé polejí celou horskou chatu benzínem a šktrnutím vše zapálí. Komisař Rossen je zatím Correrovi na stopě a požádá o pomoc Biggi s vrtulníkem. Když přiletí k chatě naskytne se jim hrůzný obrázek.Celá chata je v plamenech. Všichni vědí že tohle je teprve začátek kruté pomsty....

Co o medicopteru píše televize ?

23. listopadu 2006 v 16:22 | M |  O seriálu

Medicopter 117: Kobra 11 ve vzduchu?

Tým zkušených záchranářů dostává zprávu o tragické havárii. Červený vrtulník vyráží na pomoc a rozhodovat o životě nebo smrti budou možná jen sekundy! Skvěle sehraný tým záchranářů stále bojuje s časem, který je jejich nepřítelem.
Medicopter 117 - foto: archiv TV NovaK základní výbavě jeho členů patří nervy z oceli, protože sebemenší chyba může mít tragické následky.
Středem dění jsou dva týmy, jejichž členové se často mění. To je ostatně záměrem producentů, aby byl seriál pro diváky atraktivnější. Napínavé záchranné akce, dramatické osudy a příběhy okolo hlavních i vedlejších hrdinů seriálu se ukázaly být velkým tahákem.
V Německu má letecká záchranná služba téměř padesát podobných základen jako v seriálu. Při více jak 65 000 nasazeních jejich posádky zachránily na 70 000 životů. - foto: archiv TV NovaMedicopter 117 je dosud nejnáročnějším a nejdražším německým seriálem. Víc než devadesát procent scén se natáčelo v exteriérech v nádherné krajině mezi Mnichovem a Salcburkem, v horách, na jezerech, dálnicích i ve městech.
Za svou dokonalost projekt vděčí kvalitnímu hereckému obsazení a bezchybným kaskadérským výkonům. Epizody vždy obsahují medicínskou zápletku a akci, oba prvky jsou přitom v rovnováze. Během natáčení byla poprvé nasazena Moviecam SL, extrémně lehká pětatřicetimilimetrová kamera, bez níž by se řada akčních scén v této kvalitě nedala pořídit.
Za technický skvost je považován i dvoumotorový vrtulník Eurocopter 117, který byl pro seriál speciálně upraven. Patří k nejžádanějším víceúčelovým vrtulníkům na mezinárodním trhu a letecká záchranná služba ho používá i ve skutečnosti. Dosahuje rychlosti až 226 kilometrů v hodině a má užitné zatížení 1700 kilogramů.O perfektní provedení riskantních leteckých manévrů se postaral odborník na kaskadérské triky Francois Doge. Pro ideální vyznění byly často nasazovány i tři vrtulníky současně.
V pozadí dramatických scén najdeme Rakušana Willyho Neunera, který má vlastní kaskadérskou firmu a koordinoval dokonce tři bondovky. Neobvyklé je, že většinu nebezpečně vypadajících scén hrají sami hlavní představitelé a služeb dublérů využívají minimálně. Za to, že při filmování zatím došlo jen k menším zraněním, vděčí tvůrčí tým extrémním bezpečnostním opatřením. I na tu sebemenší připomínku bezpečnostních expertů se okamžitě reaguje.
Někdy se musí kamera posunout jen o pár centimetrů, aby bylo možné instalovat další zajištění. V konečném důsledku to znamená, že natáčení se protáhne o týdny a za velké peníze se přestavují místa natáčení, popřípadě vyvíjejí a vyrábějí speciální zabezpečovací aparatury.
Pracovat na sobě musí i samotní herci. Trénink bojových sportů, jízda na horských kolech, jogging, posilování nebo střelba z luku jsou součástí jejich tvrdé přípravy. I tak ovšem musí při natáčení často překonávat sami sebe.
Sympatická blondýnka Roswitha Mayer k tomu říká: "Akční scény jsou mnohem složitější, než jsem si myslela. Visíte třeba vysoko na laně, a když se to začne najednou otáčet a vlnit, není vám z toho zrovna do smíchu."

Autogramy 2

20. listopadu 2006 v 13:57 | M |  Adresy
O autogramy si můžete napsat taky tady :
Sabine Petzl, Roswitha Meyer, Julia Cencig, Edita Malovcic, Michou Pascale Anderson, Wolfgang Krewe
Agentur Rehling
c/o Mommsenstr. 46
10629 Berlin
Manfred Stücklschwaiger,
Gesche Tebbenhoff
Agentur Funke & Stertz
Schulterblatt 57
20357 Hamburg
Serge Falck, Shandra Schadt
Experts Agentur
Isardamm 16c
82538 Geretsried
Tom Mikulla
Agentur Jana Kunath
Regattastr. 55
12527 Berlin
Urs Remond, Axel Pape
Werdenberg: Management:
Schillerstraße 7
10625 Berlin
Hans Heller
Agentur Notabene
Lindenstraße 9 a
82031 Grünwald
Rainer Grenkowitz
Agentur Doris Mattes
Merzstrasse 14
D-81679 München
Anja Freese
Agentur Nielsen
Saarbrückenerstr. 19
D-28211 Saarbrücken


Co mám změnit

19. listopadu 2006 v 16:38 | M
Sem můžete psát co bych měla přidat nebo změnit na tomto blogu

Chat

19. listopadu 2006 v 16:37 | M |  Forum
Tady můžete diskutovat o MedicopteruAngst! de tweede

17. listopadu 2006 v 16:34 | M |  Videa

4 živly

17. listopadu 2006 v 16:31 | M |  Videa

Vedoucí zálkadny

17. listopadu 2006 v 15:01 | M |  fotogalerie

Biggi a Enrico

7. listopadu 2006 v 21:03 | M |  Videa

Freier Fall

7. listopadu 2006 v 21:01 | M |  Videa

Medicopter

7. listopadu 2006 v 20:54 | M |  Videa

Viry na palubě

7. listopadu 2006 v 20:26 | M |  Videa

Veřina smrt

6. listopadu 2006 v 21:04 | M

Angst! (Medicopteter117)

6. listopadu 2006 v 21:04 | M |  Videa