O seriálu

17. září 2006 v 18:36 | Martina
O seriálu Medicopter 117
Záchranný tým neustále bojuje s časem. K základní výbavě jeho členů nutně patří nervy z oceli, protože sebemenší chybička může mít tragické následky. Středem dění jsou dva týmy: Tým A tvoří Michael Lüdwitz ( Rainer Grenkowitz ), záchranář Peter Berger
( Serge Falck ) a pilot Thomas Wächter ( Manfred Stücklschwaiger ). Tým B sestává z doktorky Gabriely Kollmann ( Anja Freese ), zdravotníka Ralfa Stallera ( Wolfgang Krewe ) a pilotky Biggi Schwerin ( Sabine Petzl ). Nejdůležitější postavou je koordinátor Frank Ebelsíder ( axel Pape ). Právě on rozhoduje který tým půjde do akce. A rozhodně se neobejdou bez šikovných rukou odborníka na stroj Eurocopter 117, letištního mechanika Maxe ( Hanno Poschl ).
Medicopter 117 je dosud nejnáročnějším a nejdražším německým seiálem. Více než 90 procent scén se natáčelo v exteriérech v pohádkové krajině mezi Mnichovem a Salzburgem. Každá epizoda je doslova nabitá ohromujícími kaskadérskými výkony. Současně však obsahuje i neobvyklou medicínskou zápletku a oba prvky jsou v rovnováze. K tomu ještě přistupují vlastní osudy hrdinů, které podtrhují jejich věrohodnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama